ÇatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2016 Gezilecek yerler

2016 Gezilecek yerler Empty 2016 Gezilecek yerler

Mesaj tarafından is_for_you Salı 12 Nis. 2016 - 22:53

2016 Gezilecek yerler 3LVEZ02016 Gezilecek yerler RMDOz3
2016 Gezilecek yerler 7gL63L2016 Gezilecek yerler A7b1rB

Turizm harikası olan ülkemizde o kadar çok gezilip görülecek yer var ki insanın başı dönüyor resmen bende sizlere rehber olma amaçlı hazırladığım bazı bölgeleri tanıtacağım. Bursa ilimizin en güzel noktalarından birisi olan sülüklü göl hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Mudurnu ilçesinde yaklaşık olarak 900000 metrekarelik alanı oluşturan adeta bir doğa harikası olan sülüklügöl binlerce turisti ağırlamaktadır. İkinci olarak sizlere bahsetmek istediğim harika bir turizm yeri yine bursa da bulunan Gölyazı Köyü gölyazı köyü yine bir doğa harikası olarak bilinmekte ve bir çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Sizlere bir hatırlatma yapmadan geçmek istemiyorum buraya gittikten sonra mutlaka köy peyniri ve diğer organik ürünleri tatmanızı sizlere öneriyorum. Buraların en önemli unsurlarından birisi olan İstanbula yakın yerler olması gelen ziyaretçilerin sayısını oldukça fazla arttırmaktadır. İstanbul’un stresinden ve kalabalığından kaçmak isteyenlerin hafta sonları buraları doldurup taşırmaktadır adeta.

is_for_you
Mükemmel Büyücü
Mükemmel Büyücü

Erkek
İl : ist

http://www.fetvadinle.com

- Similar topics